Co zyskujecie korzystając z Naszych usług oprócz tego, że najmilszych i najprzystojniejszych gości w branży?

Dzięki nam Wasza firma/event/produkt będą miały niepowtarzalne zdjęcia i video, które będą idealną maszyną marketingową dla kolejnych edycji wydarzeń, bądź w skuteczny sposób będą promować Waszą markę!

Od dłuższego czasu nasza działalność skupia się głównie wokół różnego rodzaju eventów, koferencji, kongresów itp.

Specjalizujemy się w robieniu zdjęć, robieniu kreatywnego video oraz grafiką w zakresie eventów, reklamy, produktów, korporacji. Od niedawna zajmujemy się także gadżetami…także jak macie ochotę na smyczkę, notesik czy długopisik to dobrze trafiliście!

 

 

Blue Cherry Studio to:

  • Piotrek – szef wszystkich szefów, nieokiełznany geek i nerd w jednym. Po godzinach ogląda rozgrywki Starcrafta II. Pasjonat fotografii, nowych technologii i Bóg jeden wie czego jeszcze…bo ogólnie mało mówi. To on jest głównym ogarniaczem chaosu. Jak ktoś czegoś nie wie, prędzej spyta Piotrka niż Googli. Jego broda jest tak długa i nieokrzesana, że za niedługo będzie można mówić do Niego: „Merlin”…lub „Panie bezdomny”. Może kiedyś komuś da jakieś auto.

 

  • Paweł – znany również jako „Puciak” – młody padawan, miłośnik kinematografii więc to on obejmuje stanowisko głównego „Janusza Kamery” w tym przybytku. Oprócz tego lubi spocić się na siłowni oraz poobijać się z kolegami grając w futbol amerykański. Miłośnik gier video i seriali. To on jest także odpowiedzialny za animacje dla klientów oraz za wyrabianie normy w gadaniu w biurze za 2 lub więcej osób.

Często wspomagani przez kilku Piotrków z aparatami i kamerami – zwłaszcza jeśli Twoje wydarzenie jest napradę duże i potrzebuje najlepszej obsługi.