Blue Cherry Studio działa na rynku usług fotograficznych i audiowizualnych od 2009 roku, aczkolwiek nasze doświadczenie jest dużo większe niż wskazuje na to okres istnienia firmy. Wykonywaliśmy setki sesji fotograficznych i reportaży m.in. z Kongresu Public Relations, konferencji Internet Beta, PR Samorządów; współpracowaliśmy m.in. z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania, Agencjami: In Vitro, Res Artis, MG, Stowarzyszeniem Wieczenik, DM System, Promost, Outsidestudio czy też z zespołami Monstrum, Spiral, Animus, Walkiria. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie fotograficznym, obróbka zdjęć wykonywana jest na regularnie kalibrowanych, profesjonalnych monitorach graficznymi. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami fotograficznymi w kraju.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych wysoką jakością zdjęć i reportaży z różnego rodzaju eventów (konferencje, sympozja, koncerty). Wykonujemy również zdjęcia reklamowe i komercyjne, które pomogą wypromować dany produkt, osobę czy ideę. Nie boimy się nowych wyzwań dlatego z przyjemnością podejmiemy się realizacji każdego pomysłu z zakresu fotografii.

Nasze hasło przewodnie to „colors of life!” – kolory życia. Fotografując chcemy zatrzymać ulotne chwile w pełni koloru, tak by zdjęcia w pełni oddawały ich klimat i mogły stać się dla Ciebie doskonałą pamiątką na lata. Nasze doświadczenie i pasja gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług i satysfakcję klientów.